De Rijnsburger

18 april 2019

De Rijnsburger 18 april 2019


3 / 32

7 / 32

11 / 32

15 / 32

19 / 32

27 / 32

tijdens Pasen

Chr. Geref. kerk
Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
19.30 uur: ds. L.A. den Butter
Zondag 21 april eerste paasdag
9.30 uur: ds. L.A. den Butter
17.00 uur: ds. L.A. den Butter

Evangelische
Gemeente 'T KRUISPUNT

Vakcollege Rijnmond,
Louise de Colignylaan 2, Katwijk
Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
20.00 uur: Peter Sarneel, PlekZat
Zondag 21 april eerste paasdag
10.00 uur: Jan Valstar

Bap. Gemeente
Tripodia, Hoornesplein 155
10.00 uur: n.b.

Herv. Gem. 'De Rank'
Pieter Groen College
Donderdag 18 april Witte Donderdag
19.30 uur: ds. M. Driessen, Leiden
Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
19.30 uur: meditatieve dienst
Zaterdag 20 april Stille Zaterdag
19.30 uur: meditatieve dienst
Zondag 21 april eerste paasdag
10.00 uur: ds. H. Berkheij,
Woerden

Geref. kerk (vrijgem.)
Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
19.30 uur: ds. E.B. Buitendijk
Zondag 21 april eerste paasdag
9.30 uur: ds. P. Niemeijer
17.00 uur: ds. E.B. Buitendijk

Protestantse Gemeente
Rijnsburg
Grote kerk

Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
9.30 uur: ds. A. Haasnoot
19.30 uur: ds. P.J. v.d. Ende
Zondag 21 april eerste paasdag
9.30 uur: ds. A. Haasnoot
17.00 uur: ds. A. Haasnoot
Immanuëlkerk
Donderdag 18 april Witte Donderdag
19.30 uur: ds. A. Meek
Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
19.30 uur: ds. A. Meek
Zaterdag 20 april Stille Zaterdag
22.00 uur: ds. A. Haasnoot
Zondag 21 april eerste paasdag
9.00 en 10.30 uur: ds. P.J. v.d. Ende
17.00 uur: geen dienst
Maandag 22 april tweede paasdag
9.30 uur: ds. A. Christ,
Katwijk aan Zee
De Voorhof
9.30 uur: geen dienst

VALKENBURG
Geref. kerk vrijgemaakt

Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
19.30 uur: ds. J. Werkman,
Anna Paulowna
Zondag 21 april eerste paasdag
10.00 uur: ds. E. Brink,
Waddinxveen
18.30 uur: ds. E.B. Buitendijk

Hervormde Gemeente

Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
10.00 uur: ds. H.E.J. van der Laan
19.30 uur: ds. H.E.J. van der Laan
Zondag 21 april eerste paasdag
10.00 uur: ds. H.E.J. van der Laan
18.30 uur: ds. J. Smit, Katwijk

Geref. kerk De Goede Herder
Donderdag 18 april Witte Donderdag
19.30 uur: ds. M. Zebregs
Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
19.30 uur: ds. M. Zebregs
Zaterdag 20 april Stille Zaterdag
19.30 uur: ds. M. Zebregs
Zondag 21 april eerste paasdag
10.00 uur: ds. M. Zebregs

R.K. St. Joannes Katwijk
Donderdag 18 april Witte Donderdag
19.00 uur: Eucharistieviering,
B. Plavcic, Cantemus
Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
15.00 uur: Kinderkruisweg, WD,
B. Plavcic, DVN
19.00 uur: CV, pater Magnin,
diaken P. Winnubst, Vocalis
Zaterdag 20 april Paaswake
22.00 uur: Eucharistieviering,
B. Plavcic, Vocalis
Zondag 21 april eerste paasdag
9.30 uur: Eucharistieviering,
B. Plavcic, DVN, Cantemus

Christengemeente Live!
Katwijk

Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
avondmaal
Zondag 21 april eerste paasdag
10.30 uur: Jos Lindhout